RSS Feed
sty 8

Warhammer 40k Dawn of War II: Retribution

Posted on sobota, Styczeń 8, 2011 in Gry Komputerowe

Fanom strategicznych gier figurowych, uniwersum Warhammer 40000 przedstawiać nie trzeba.
Tym natomiast, którzy nie wiedzą, o co chodzi, spieszę z pomocą.
Warhammer 40000 to kultowa, figurowa gra strategiczna przedstawiająca świat Warhammera roku 40000, pogrążony w wiecznej wojnie, pełen epickich batalii, heroicznych czynów i fantastycznych frakcji. Niezwykła, toporna a zarazem wysmakowana i oryginalna stylistyka tego systemu, oraz arcyciekawe strony konfliktu i batalie między nimi sprawiły, iż twórcy gier komputerowych już parokrotnie adoptowali ów figurowy świat na potrzeby komputerowych produkcji.
Seria Dawn Of War jest właśnie jedną z nich. W przeciwieństwie do oryginalnego systemu, walkę turową zastąpiono czasem rzeczywistym. Z jakim efektem? Począwszy od części pierwszej Dawn Of War i wszystkich jego dodatków, po część Drugą i jej pierwszy dodatek, seria trzymała i trzyma świetny poziom, urzekając przede wszystkim niesamowitym klimatem, oraz świetnym systemem rozgrywki.
Tym większa radość, gdyż oto nadchodzi drugi dodatek do Dawn Of War II zatytułowany Retribution, w którym do naszej dyspozycji zostanie oddane 6 frakcji, w tym, obecni na załączonym zwiastunie Orkowie.
Zapowiada się wielce smakowity kąsek dla fanów serii, a tym którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać, polecam Dawn Of War II zarówno kampanię jak również jego tryb multiplayer.

Be the first to comment.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.